Jak to robimy

Krok pierwszy – Kontakt, zapytanie o współpracę.

Zadzwoń, napisz lub odwiedź nas w naszej fabryce – jeśli powiesz nam, czego potrzebujesz, przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę, uwzględniając wszystkie Twoje potrzeby i wymagania. Możesz zapytać o zamówienie na terminy odległe, a także takie na teraz – jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci w ekspresowej produkcji, jeśli mamy takie możliwości. Jeśli potrzebujesz naszego projektu – stworzymy go dla Ciebie. Jeśli masz własny projekt, prześlij go do nas. Zrobimy dla Ciebie prototyp, na którego podstawie określimy dokładnie czas realizacji i koszt produkcji. Po akceptacji przejdziemy do następnego kroku.

Krok drugi – Przędze, tutaj zaczyna się jakość towarów.

Aby utrzymać renomę produktów odznaczających się wysoką jakością, współpracujemy tylko z pewnymi i niezawodnymi dostawcami przędzy, z którymi łączy nas wiele lat współpracy.
Od naszych partnerów wybierzemy dla Ciebie najlepsze surówce, pozwalające otrzymać taki efekt produktu jaki potrzebujesz. Mamy dostęp do każdego rodzaju przędzy w nieograniczonych kolorach.
Jeśli chcesz zlecić nam produkcję z własnej włóczki – jest również taka możliwość. Jesteśmy naprawdę bardzo elastyczni.

Krok trzeci – Nasze maszyny stanowią ważną część pracy.

Pracujemy na najlepszych maszynach dziewiarskich. Dzięki nim mamy możliwość robienia naprawdę wyrafinowanych struktur, wzorów i technik dziania (także odpasów), a różnorodność uiglenia pozwala nam dziać różnej grubości produkty. Obsługiwane z najwyższą starannością przez doświadczonych pracowników, wraz z nami starają się utrzymać reputację w zakresie jakości naszych produktów.

Krok czwarty – Szycie z pasją.

Gdy dzianiny zejdą z maszyn, przechodzą do działu stabilizacji, a następnie do szwalni. Prowadzone są tutaj prace wykończeniowe, takie jak cięcie, szycie guzików, wszycie etykiet i pakowanie, poprzedzone ostatnią dodatkową kontrolą jakości. Nasze doświadczone panie z wielką precyzją i troską obsługują Twój produkt na każdej pozycji pracy.

Krok piąty – logistyka. Twoje zamówienia opuszczają naszą fabrykę.

Nadszedł czas wysyłki. Dbamy również o to, aby produkty były dostarczane na czas i bezpiecznie, więc by dostawa była zrealizowana na czas, wybieramy tylko wiarygodnych partnerów logistycznych, a także udostępniamy odpowiednie dane do śledzenia przesyłki. Motto naszej firmy brzmi: „Klienci wracają do nas, a nie produkty”, dlatego zapraszamy do kolejnego zamówienia. Do zobaczenia wkrótce.

"Manufaktura Elisabeth" Mrowiec Bartłomiej

ul. Lutosławskiego 5

 PL 44-240 Żory

 

IVA: PL6351811916